BURKAN GÜMRÜKLEME
Hakkımızda
 
SİZE 25 YILLIK GÜCÜMÜZÜ ÖNERİYORUZ…

 
 
    Burkan Gümrükleme, sektörde 25. yılını dolduran Şefik HASANOĞLU ve Seyhan HASANOĞLU tarafından kuruldu. İthalatçı ve ihracatçı firmalar ile konteyner taşıyıcısı firmalara danışmanlık ve gümrükleme hizmetleri veren firma, halen uzman personeli ve taviz vermediği ilkeleriyle sektöründe güvenilirliği ve profesyonel hizmet anlayışı ile tanınmaktadır.

 
 
    Burkan Gümrükleme, portföyünde bulunan müşteriler ile uzun yıllar çalışabilme ve hizmet kalitesinin düzeyini koruyabilme kabiliyeti ile övünmektedir. Bu kabiliyet  güvenilirlilik ile desteklenerek güçlendirilmiştir.

 
 
    Müşterilerin mevzuat dahilinde haklarını sonuna kadar korumak ve müşteri ihtiyaçlarını mevzuat sınırları içinde ve kanunlar karşısında zorda bırakmadan karşılamak Burkan Gümrüklemenin temel prensibidir.

 
 
    Burkan Gümrükleme gerek gümrük idarelerine elektronik bağlantılar, gerek dökümantasyonda güvenlik ve hız için teknolojik araçların kullanılması, gerekse tüm ofislerinde elektronik yazışma imkanları dahil diğer iletişim sistemleri ile hızlı bilgi akışının sağlanması için gerekli altyapıyı oluşturmuştur.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
     
Tel:
+ 90 216 473 55 51
 
E-mail: